Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etamin Şablonları

Etamin şablonlarından kuş desenlerinden oluşan bir galeri hazırladık. Birçok yerde kullanabileceğiniz şablonlar. Kırlentler üzerinde, masa örtüleri üzerine, havlular üzerine işleyebilirsiniz. Etamin şablonlarının üzerinde renk kodları da mevcut. O renk kodlarında veya sevdiğiniz renklerde işleyebilirsiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden birçok şemanın örneklerini hazırladık. Çarpı çarpı olarak işlediğimiz kanaviçe desenlerinden harika modeller çıkartıyoruz. Kolyeler yapıyoruz. Panolar, halılar, çerçeveler yapıyoruz. Kanaviçe halı örnekleri ve yapılışı hobi sever biri olarak çok hoşuma gidiyor. Çok beğeniyorum. Öyle çarpı işi tabanlıklar bulursam alıp işlemek isterim. Kanaviçe telefon kılıfı yapımı içinde kanaviçe işleyebilirsiniz.

Kanaviçe Modelleri

Kırlentlerin üzerine ve farklı kumaşların üzerine cennet kuşlarını işleyebilirsiniz. Etamin şablonlarından kuş desenlerinden birkaç şablon hazırladık. İç mekan dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Balkon ve teraslarınızda da kullanabilirsiniz. Bahçe mobilyaları ile de çok güzel duracak kırlentler hazırlayabilirsiniz.

Etamin Şablonları

Etamin Şablonları 1

Etamin Şablonları 2

Etamin Şablonları 3

4 tane çok güzel kuş şablonu. Renk kodları ile birlikte. Kanaviçe kumaşlar, keten kumaşlar üzerine işleyebilirsiniz. Farklı kumaşlara mavi kanaviçe telası dikerek işleyebilirsiniz. Daha sonra mavi telaları sökebilirsiniz. Düz kumaşlar üzerine de bu şekilde işlemeler yapabilirsiniz.

Yastıklar üzerine, kırlentler üzerine işlenmiş örnekleri görelim. Gerçekten çok güzel durduğunu göreceksiniz.

Etamin Şablonları 4

Etamin Şablonları 5

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/rayskie-ptitsyi-na-podushke-vyishivka/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler