Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Nakışı Kolye Modelleri

El nakışı ileler için çok güzel bir süs hazırladık. El nakışı kolye modellerinde ni çok güzel kullanabilirsiniz. Toka yapımında , küpe yapımı nda, broş yapımında nda kullanabilirsiniz. El nakışlarının çok güzel nakışları da katılmış . Çok beğenecek hemen ürünleriniz var. El nakışı teknikleri ni bir arada kullanarak olağanüstü tasarımlar oluşturabilirsiniz. Tohum işi, rokoko yapımı gibi. Çalışmalarınız için gerekli olan malzemelerden yapılmıştır. Uygun süslemeler serpiştirilmek üzere olacaktır. Brezilya nakışı tekniklerinde çok çeşitlilik var. Her biri tarafından bir araya geldiğinde çok güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Tek bir teknik de çalışabilirsiniz. ip yerinde de kullanabilirsiniz. Seçenek fazla.

El nakışlarında en çok kullanılan tekniklerden biri rokoko. Daha önce rokoko nakışı gül nasıl izlenecekti ile resimli adım adım paylaşmıştık. Brezilya nakışı çift atış tekniği çok kullanılan çiçek modellerinden. Yanına birde tohum işi yapımı ekleri göz kamaştıran tasarımlar tasarımlariz. Eğer nasıl öğrenilirseniz tohum işi nasıl yapılır ve örnek örneği nden tespit edilir. Orada size fikir verecek çok güzel örnekler de var. Orada beğendiğimiz modelleri kolyelere de uygulayabiliriz.

El Nakışı Takı Modelleri

İlk olarak nakışı ve boncuklar için harika bir el nakışı modellerinden süslemeler. Daha sonra en güzel modelleri birlikte ince. Galeride 50 den fazla model var. Videoda gelecekte bizim modelimiz olarak kullanacağımız gibi büyük ve daha fazla içerik kullanarak duvar süsü modelleri nde de kullanabiliriz. Yada bebek örgüleri ni süslemek için. Kendi el örgü hırka modelleri ni, kazak modelleri ni süslemek için kullanabiliriz. Ne oynamaya çok güzel olmaz mı.

Adım adım nakış kolyesi izleyeceğin şey. Şimdi el nakışı modelleriyle en güzel el nakışı kolye modellerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler