Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalemle Gül Goncası Nasıl Yapılır?

El nakışı modellerinden yepyeni bir desenin yapılışını öğreneceğiz. Yazmak için çizmek için resim yapmak için kullandığımız kalemleri bu kez nakış yapımında kullanacağız. 3d nakış modellerini birçok yerde kullanabilirsiniz. Mesela diktiğiniz bir kıyafeti süslemek için ördüğünüz örgüleri süslemek için kullanabilirsiniz. El nakışı kolye modellerinde, el nakışı havlu modellerinde, çanta modellerini süslemede, seccade modellerini süslemede, duvar pano modellerini süslemede kullanabiliriz. Birazdan adım adım kalemle gül goncası nasıl yapılır öğrenip çeşit çeşit kendin yap projelerinde kullanabiliriz. Sizin de aklınıza gelen fikirleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce bahsettiğimiz el nakışı modellerinden bahsedeceğiz. Yine kalem veya farklı eşyalarla yaptığımız nakışlardan bahsedeceğiz. Yine kalemle yaptığımız bir çiçekten bahsedelim. 3 boyutlu el nakışlarından. Kalemle 3 boyutlu çiçek nasıl yapılır inceleyebilir gül goncası ile birleştirerek çok güzel kasnak pano modelleri yapabilirsiniz. Kalemle el nakışı gül nasıl yapılır paylaştığımız diğer modeller arasında. Az sonra paylaşacağımız gül goncası ile çok uyumlu olacak. Kulak çubuğuyla çiçek nasıl yapılır yine paylaştığımız modellerden. Daha fazla çiçek modelleri, el nakışı yaprak modelleri yapılışına kanaviçe etamin örnekleri başlığımızdan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi detaylarıyla kalemle gül goncası nasıl yapılır öğrenelim.

El Nakışı Gül Goncası Yapılışı

El nakışı modellerinden adım adım yapılışını öğreneceğimiz yeni bir desen. El nakışı yaprak, el nakışı dal yapılışını tamamladıktan sonra güzel bir el nakışı gül deseni çalışması yapacağız. Sizde çalışmalarınızda bu yeni deseni keyifle kullanabilirsiniz.

Kalemle Gül Goncası Nasıl Yapılır?

3d nakışta yeni deseni öğrenmeye hazır mısınız. O halde anlatıma geçelim. Kalemle gül goncası nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler