Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası File Kesme Yapıştırma Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden çok güzel bir çalışmanın yapılışını hazırladık. 3 güzel videodan iğne oyası tekli şerit zincir yapılışı, iğne oyası file işi yapılışı, iğne oyası file kesme yapıştırma işi nasıl yapılır onu öğreneceğiz. İğne oyası modellerinde kullanacağımız çok zarif bir örnek. İğne oyası runner, iğne oyası bohça, iğne oyası pike takımı, iğne oyası havlu, iğne oyası salon takımı, iğne oyası tepsi modellerinde kullanacağımız çalışmalarda kullanabiliriz. Benzer teknikle yapılan daha önce paylaştığımız kumaş üzerine iğne oyası nasıl yapılır paylaştığımız konular arasında. Ödemiş ipeği üzerine veya farklı kumaşlar üzerine yapacağımız çalışmalar arasında. Az sonra yapacağımız modeli kumaşlar üzerine çalışabiliriz. İğne oyası file işi modelleri ağır ve çok hoş örneklerden. Çok beğeniyorum iğne oyası file işi örneklerini. Şimdi detayları ile iğne oyası file kesme yapıştırma nasıl yapılır izleyelim.

File İşi İğne Oyası

İğne oyasından tepsilerde, bohçalarda farklı çalışmalarda kullanacağımız bir çalışma. İğne oyası file kesme yapıştırma nasıl yapılır detayları ile 3 video hazırladık. Önce şerit yapmayı, sonda file işi yapmayı daha sonra şerit ve fileyi buluşturmayı, kesip yapıştırmayı öğreneceğiz. Peş peşe videoları izleyerek modellerin yapılışını öğrenebiliriz.

İğne Oyası File Kesme Yapıştırma Nasıl Yapılır? 3

İğne Oyası File Kesme Yapıştırma Nasıl Yapılır? 1

İğne Oyası File Kesme Yapıştırma Nasıl Yapılır? 2

Çalışmalarımıza bir örnek. Bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Güzel bir tepsi yapımını gördük. Tepsi veya farklı zeminler üzerinde kullanabiliriz. Havlularda, bohçalarda kullanabiliriz. İğne oyası file kesme yapıştırma nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler