Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu Örgü Modelleri ve Yapılışları

Artık yeni bir site ile daha karşınızdayız. Videolu örgü modelleri başta olmak üzere hanımların üretken dünyasına yeni fikirler katacak ve birçok konuda yardımcı olacaktır. Aynı yazar kadromuz ile sitemizden aldığınız lezzeti burada da sürdürmeye çalışacağız. Tamamen video içeriği ile donatılan sitemizin adresi orgumodelleri.de.

Videolu Örgü Modelleri ve Yapılışları

Sitemizde neler bulacaksınız şöyle açıklayalım, az önce de belirttiğim gibi başta videolu örgü modelleri başta olmak üzere her türlü el işi çalışmaları yer alacak. Bu el işi çalışmaları genel olarak örgü haricinde iğne oyası, nakış, dikiş gibi konular olacak. Bunları takip eden konu ise hobi dünyasından yeni çalışmalar. Ahşap boyama, cam boyama, kokulu taş, keçe, quilling gibi sanatlara yer vermeye çalışacağız. Daha sonra ise en güzel projelerin yer alacağı alan kendin yap projeleri olacak. Burada okul öncesi etkinlikleri ve geri dönüşüm projelerini de görebileceksiniz. Bir diğeri de tabi ki hanımların vazgeçilmezi videolu yemek tarifleri. Herkesin ağzını sulandıracak tarifler, videolu tatlı tarifleri ve videolu kek tarifleri dahil birçok tarif sizleri bekliyor olacak. Bunların akabinde ise dekorasyon fikirleri izleyenleri büyüleyecek ve hemen iş başına koyulacaksınız. Daha fazla ne var derseniz vazgeçilmezimiz güzellik, moda, makyaj fikirleri ve pratik bilgiler dahil çok daha fazla konuda videolar sizlerle olacak.

Videonun günümüzde daha fazla değer kazanması ile sizlere güzel bir site hazırlama gayreti içerisinde olacağız. Öncelikle kendi beğendiğimiz yabancı videolar ve türkçe videolar sizlerle olacak. Dilerseniz sizde bizlere video önerisinde bulunabilirsiniz. Videoların hiçbiri sitemizde barınmamakta, tamamen sizin yayınladığınız youtube, facebook gibi platformlardan embed kod ile çekilmekte. Yani videom kopyalanmış diye bir şüpheye düşmenize gerek yoktur. Her zaman olduğu gibi bu sitemizde de emeklerinize saygı göstereceğiz. Umarım sizlerinde beğendiği güzel bir site olur.

Tüm içerikler tek tek incelenerek girilmektedir. Yine de hatalı veya uygunsuz bir içerik olursa lütfen bize bildirmekten çekinmeyin. Genel örf ve adetlerimize bağlı kalmaya çalışıyoruz, fayda sağlayacak içerikler eklemek birinci amacımız. Sizlerde video göndereceğiniz zaman bu koşullara dikkat ederseniz seviniriz. Amacımız hanımlar olsa da ailecek takip edilebilecek bir site oluşturabilmektir.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler