Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ponpondan Panda Nasıl Yapılır?

Ponponla neler yapılır daha önce bahsetmiştik. Bugün ise o çalışmalarımız arasına yeni sevimli, minnoş bir çalışma ekliyoruz. Siyah beyaz iplerle sevimli pandalar yapıyoruz. Çeşitli süslemelerde kullanabiliriz. Anahtarlık modellerinde, dönence yapımında kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyon modellerinde kullanabiliriz. Burada adım adım ponpondan panda yapımını öğreneceğiz. Daha sonra istediğimiz çalışmalarda kullanabiliriz. Ponponla yapılan çalışmalara önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Bugün çeşitli panda projelerinden bahsedeceğiz.

Bu paragrafta çeşitli panda projelerinden bahsedeceğiz. Amigurumi panda yapımı, panda örgü şapka yapımı paylaştığımız projeler arasında. Panda yastık yapımı peluş iplerle öreceğimiz modellerden. Keçe panda yapımı kapı süslerinde, dönencelerde, kalem süslerinde, anahtarlıklarda kullanacağımız fikirlerden. Örgü çanta örmek isterseniz tığ işi sevimli panda çanta yapılışına göz atabilirsiniz. Çok hoş. Bayramlık çanta modelleri olarak çocuklara örebilirsiniz. Şimdi videoya geçiyor ponpondan panda nasıl yapılır izliyoruz.

Adım Adım Ponpondan Panda Yapılışı

Siyah beyaz ipler, siyah düğmeler, siyah keçelerle sevimli bir panda yapıyoruz. Çeşitli boylarda ponponlar hazırlayarak pandamızı tamamlıyoruz. Anahtarlık, çanta süsü, oyuncak, çeşitli süsmelerde kullanabilirsiniz.

Ponpondan Panda Nasıl Yapılır?

Çok sevimli görünüyor değil mi. O halde hemen ponpondan panda nasıl yapılır öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler