Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası File İşi Modelleri

İğne oyası file modelleri sizler tarafından çok beğenildi. Bizde yeni bir galeri hazırlamaya karar verdik. Dantel mi diyen arkadaşlar için şimdiden söylüyorum. Hepsi iğne oyası ile yapılmış birbirinden güzel ve emekli iğne oyası modelleri. 118 tane. Biz iğne oyası siparişi almıyoruz. Ama dileyen olursa yapan takipçilerimiz var kendilerine yönlendirebiliriz.

Galeride özenle ve emekle yapılmış çok güzel modeller var. İğne oyası file işi salon takımı, runnerler , bohçalar, namaz başörtüleri ve daha neler neler. İğne oyası file yapımıiğne oyası zürafa tekniği kullanarak yapıyorsunuz. Ve zürafa ile kafesler oluşturuyorsunuz. Sonrasında iğneye ip takıp kafeslerin içini dolduruyorsunuz.

İğne oyası file işi örnekleri yapılışı çok zevkli olan bir model. Özellikle içini doldurmak daha zevkli olsa gerek. Dantel üzerine uygulanmış desenleri de kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz bir desen varsa desenin karelerini takip ederek kafesin üzerine doldurabilirsiniz. Zürafa yapmayı bilmiyorsanız yapılışı sitemizde mevcut. Ama isterseniz kafes kısmını tığ işi olarak yapıp sonra üst kısmını iğne oyası ile doldurabilirsiniz.

İğne Oyası File Modelleri

Az önce de belirttiğimiz gibi çok güzel modeller var içinde. Yapan arkadaşlara fikir vermesi açısından birçok örnek mevcut. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. Emek verip bizlere böyle güzel örnekler hazırlamışlar.

Kaynak :

Bircan Şahin – bircansahin@gmail.com

Benzer İçerikler
8 thoughts on “İğne Oyası File İşi Modelleri”
 1. Deniz BAGUÇ dedi ki:

  lütfen yorumlara cevap verirmisiniz

  1. Ayşe dedi ki:

   Sorun nedir Deniz Hanım,
   Cevaplanmamış yorumunuz bulunmuyor.

 2. Meliha dedi ki:

  Örneklerin sayılarını yazmanız mümkün mü acaba?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Meliha Hanım. Maalesef modellerin yapılışı , sayısı yok.

 3. rasi,me dedi ki:

  burdaki modelden bohça yaptırabilirmiyiz

  1. Melek dedi ki:

   İğne oyası satışımız yoktur

 4. rasime özkaya dedi ki:

  birbirinden güzel modeller burda yayınlıyorsunuz fakat yapan yokmu sipariş alan yapan

  1. Melek dedi ki:

   Çok teşekkürler Rasime Hanım. https://mimuu.com/ resimler başlığından iğne oyası modeli yapan takipçilerimizle görüşebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler