Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Yazmaya Çıtı Pıtı İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örnek daha. Düz yazmaya çıtı pıtı iğne oyası. Tabi düz yazma dediysek illa düz yazmaya uyarlamamız gerekmiyor. Desenli yazmalarda veya iğne oyası mutfak havlularında da çok güzel durur. İğne oyası modellerini yazmalarda çok kullanıyoruz. Çok hoş duruyor. Çıtı pıtı yeni öğrenenler için kolay iğne oyası modellerinden. İğne oyasını yeni yapmaya başladıysanız dilediğiniz yazmaya keyifle uygulayabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası modellerinde takım iğne oyaları yapabilirsiniz. Takımda iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası yazma örneği, iğne oyası mutfak havlusu, iğne oyası fular modelleri ve iğne oyası tespih modellerinden oluşan bir takım şahane olur. Ben gelinimiz için öyle bir takım hazırlamıştım. Aynı şekilde annemde. Çok hoş olmuş herkes çok beğenmişti. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modeller satış için de çok zarif yapılmaya değer modellerden. İğne oyası yapıp satış yapan birçok arkadaşımız var. İğne oyası modeli yapılışı için çok tarif hazırladık. Şimdi yeni tarife geçelim.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Yapılışı

3 dal çiçekleriyle pırpırlarla yapılmış çok hoş bir tarif hazırladık. Hemen yazmalarınıza yapmak isteyeceğiniz zarif örneklerden. Günlük kullanım için çeyiz için oldukça uygun. İpleriniz ve yazmanız hazırsa ve örnek arıyorsanız hemen bu modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

Düz Yazmaya Çıtı Pıtı İğne Oyası

Düz Yazmaya Çıtı Pıtı İğne Oyası 1

Sıra sıra çok hoş duruyor değil mi. Eminim yapılışını merak ediyorsunuzdur. O zaman hemen düz yazmaya çıtı pıtı iğne oyası örneği nasıl yapılıyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler