Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üç Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden yazma kenarlarında kullanacağımız şahane bir model daha. Yazmalarda çıtı pıtı iğne oyalarını sevenler için her renkle rahatlıkla yapılabilecek örneklerden. 3D iğne oyasını yazmalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tek renk yazma, desenli yazma fark etmez. Hepsine uyarlanabilir. 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapımında tohum kısmına boncuk eklemesi yapılabilir. Bence yakışacaktır. 3 boyutlu iğne oyası örneklerini her çiçeğe uydurabilirsiniz. Papatyalara, gelinciklere, kır çiçeklerine… Hepsine uyacak bir model. İğne oyası yazma örneği modelini videolu olarak hazırladık. İğne oyası yeni öğrenenlerde kendine yeni model arayanlarda örneği videodan kolaylıkla yapabilir. Baştan sona tüm ayrıntılar verilmiş. Yeni iğne oyası örneği yapılışı için anlatıma geçelim. En güzel iğne oyalarını, yeni çıkan iğne oyalarını severek yazmalarımıza yapalım. Üç boyutlu iğne oyası çiçek yapımını izliyoruz.

3 Boyutlu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Rengiyle modeliyle muhteşem bir iğne oyası daha. İğne oyası örneklerini yazma kenarlarında çok kullanıyoruz. Bence bu modeli yazma dışında takı yapımında, tespih süslemelerinde de kullanabiliriz. Tespih ucuna renk renk çiçeklerle süslemeler yapabiliriz. Aynı şekilde küpe klipsi üzerine renkli çiçeklerle küpeler tasarlayabiliriz.

Üç Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapımı

Üç Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapımı 1

Çok zarif görünüyor değil mi. Muhteşem. Eğer modeli beğendiyseniz ve yapmak isterseniz ayrıntılar hemen aşağıda. Üç boyutlu iğne oyası çiçek yapımı videosunu izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler