Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli İğne Oyaları Modelleri

İğne oyalarından yepyeni bir örnek daha. Motifli iğne oyaları modellerini yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Yine videolu anlatımlı harika bir iğne oyası. Ağır modellere bir örnek daha. Ayşenin iğne oyalarından. Motifleri sadece yazmalarda değil iğne oyası namaz örtülerinde tek renk yaparak kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu modellerinde de kullanılabilir. Yine iğne oyası fular, kolye ucu modellerinde, küpe yapımında da kullanılabilir. Çok güzel ve birçok yerde kullanılabilecek bir model. Son günlerin popüler iğne oyası modelleri arasında yerini alacak bir örnek. İğne oyası dut modeli yapımı da çok sevilen modeller arasında. Firkete iğne oyası örnekleri de çok tercih edilen modeller arasında. Çok tercih edilen modeller arasına çiçek motifli iğne oyaları örneği ekliyoruz. Hadi hemen yapılışına geçelim yeni örneğimizin.

Motifli Yeni İğne Oyası Örnekleri

Çiçek motifli ortası fiyonklu harika bir motif. Ve bu motif birleştirilerek yapılmış harika bir oya. Oyanın yapılışına her zaman olduğu gibi videodan ulaşacağız. Videolu anlatımlı iğne oyalarından bir model. İğne oyalarımızı genelde videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimiz tarafından tüm modellerin rahatlıkla yapılabilmesi için. Özellikle yeni başlayanlar için. İğne oyası bilen arkadaşlarımız bazı modelleri resimlerden bakarak da yapabiliyor. Ama benim gibi yeni başlayanlar bazı örnekleri çıkartmakta zorlanıyor. O yüzden modelleri videolu olarak hazırlıyoruz.

Motifli İğne Oyaları Modelleri

Model çok güzel duruyor değil mi. Harika. Şimdi tüm detayları ile videodan yapılışını izleyelim. Ve yazmalara, havlulara, namaz örtülerine uygulayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler