Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikkat Çeken Gösterişli İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yazma kenarlarına çok yakışacak bir modelin yapılışını hazırladık. Dikkat çeken gösterişli iğne oyası sevenler için mükemmel bir model. Güllü iğne oyalarından. Ağır iğne oyalarından. Eğer iğne oyasını ilk defa yapmaya başladıysanız bu model sizi zorlayabilir. Daha kolay modellerle başlayabilirsiniz. İğne oyasında ilerledikçe zor modellere geçiş yapabilirsiniz. Biraz güllü iğne oyalarından bahsedelim. Daha sonra yeni modele geçer detaylı yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta dikkat çeken gösterişli iğne oyasından bahsedeceğiz. Her biri videolu anlatımlı. Bu yüzden kolayca yapabiliriz. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı çok beğeneceğimiz yazmalara çok yakışacak örneklerden. Şişte iğne oyası nasıl yapılır bahsetmiştik. Yine güllü harika bir örnekti. Gül oyalarını sadece yazma kenarlarında değil iğne oyası pike modelleri veya iğne oyası havlu kenarları olarak da yapabiliriz. Güzel bir modelin yapılışına ise ağır iğne oyası havlu kenarından ulaşabilirsiniz.

Güllü Gösterişli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyasından muhteşem bir model daha. Kenarlarında düğüm tekniği kullanılarak yapılmış zarif bir oya. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara severek uygulayacağımız çok şık bir model. İlk olarak oyamızın nasıl göründüğüne bakalım.

Dikkat Çeken Gösterişli İğne Oyası 1

Dikkat Çeken Gösterişli İğne Oyası 2

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bakalım dikkat çeken gösterişli iğne oyası nasıl yapılıyormuş.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler