Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Görenlerin Motif Sandığı İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek daha. Görenlerin motif sandığı iğne oyası yapılışı. Direk yazma üzerine yaptığımız iğne oyalarından. Tek renk veya desenli yazmalarınıza uyarlayabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde çok şık duracak örneklerden. Son zamanların en çok beğenilen iğne oyası modellerinden biri olacak. Modeli iğne oyası dağlarla birlikte iğne oyası havlu modellerinde kullanabiliriz. Mesela tespih süslemelerinde kullanabiliriz. Tek renk iğne oyası yazma olarak da muhteşem duracak modellerden. Bildiğimiz tekniklerin birada kullanıldığı çok hoş bir örnek. Görenlerin motif sandığı iğne oyası yapılışı da öyle. Tek renk yazmaya uyarlanmış. Dilerseniz desenli yazmalarda da kullanabilirsiniz. Renk seçimi olarak yazma içinde bulunan renklerden seçim yapabilirsiniz. O renklerin arasına krem rengini de ekleyebilirsiniz. Oyalar daha gösterişli olacaktır.

Şık İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Motif gibi duran ama motif olmayan iğne oyası. Direk iğne üzerine oyamızı yapıyoruz. İlk olarak yazmamızın kenarını kıvırıyoruz. İğne oyası zürafa yapımından sonra modelimizi videodaki gibi kurmaya başlıyoruz. Direk kenarı kıvrılırken ara örnek de kuran arkadaşlarımız var. Ama en güzeli önce yazmayı kıvırarak zürafaları yapıyoruz. Sonra 2. turda ara örneği motifi kuruyoruz.

Görenlerin Motif Sandığı İğne Oyası Yapılışı 1

Görenlerin motif sandığı iğne oyası yapılışı yukarıdaki gibi şahane duruyor. Eğer modeli beğendiyseniz ve yapmak isterseniz alttaki videodan detaylara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler