Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Göz Kamaştıran Güzellikte Yeni İğne Oyası

İğne oyası modellerinden muhteşem bir örnek daha. Yazmalara çok yakışacak. Göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası yeni çiçek ve yeni yapraktan oluşuyor. İğne oyası yaprak modellerini yeni örneği çok beğendim. Ayrıca iğne oyası çiçekli modellerde muhteşem olmuş. Eğer en yeni iğne oyası modellerini arıyorsanız mutlaka bu modeli inceleyim. Ayrıca bu modelde tığ oyalarını da kullandık. Çiçeğin tohum kısmını tığ oyaları ile yapıyoruz. Bu kısımdı püsküllü tohumlar, iğne oyası tohum modellerinden çeşitli örnekleri de kullanabilirsiniz.

İğne oyası örneklerinde bugüne kadar videolu anlatımlarla çok güzel modellerin yapılışına değindik. Ağır iğne oyaları, kolay iğne oyaları. Hepsi mevcut. İğne oyası nasıl yapılır, iğne oyası nasıl ütülenir gibi konulara da değindik. Bugün yepyeni bir modelin yapılışına değineceğiz. Bayıldım. Eminim sizde çok beğeneceksiniz. İğne oyası yeni yazma örneği yapılışı muhteşem bir model. Yazmalarınıza mutlaka uyarlayabilirsiniz. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı 3 boyutlu iğne oyalarından. Son bahsedeceğimiz model ise iğne oyası mini gala çiçeği yazma örneği olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğimiz hemen yapmaya başlayacağımız göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyasını öğrenelim.

Çiçekli İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyalarından muhteşem bir model hazırladık. Hem yaprağı hem de çiçeği muhteşem. Yeni iğne oyalarından. Mutlaka incelemeli çeyizleriniz için yapmalısınız. Eğer iğne oyalarından satış yapıyorsanız bu modeli mutlaka örnekleriniz arasına ekleyin.

Göz Kamaştıran Güzellikte Yeni İğne Oyası

Göz Kamaştıran Güzellikte Yeni İğne Oyası 1

Göz Kamaştıran Güzellikte Yeni İğne Oyası 3

Göz Kamaştıran Güzellikte Yeni İğne Oyası 2

Muhteşem değil mi. Hadi gelin şimdi nasıl yapıldığını öğrenelim. Göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler