Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Büyük Yelpaze Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneği tarifini daha hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde kullanacağınız çok zarif bir örnek. Büyük motifli harika bir model. İğne oyası büyük yelpaze modeli yapılışı. İğne oyası modellerini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Ve sizde kolaylıkla videodan takip ederek yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde videoyu durdurup tekrar kaldığınız yerden devam ederek örneği çıkartabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden yeni iseniz, yeni başlayanlardan iseniz önce modeli örnek bezine çıkartabilirsiniz. Modeli iyice kavradıktan sonra yazmalara veya havlulara yapabilirsiniz. Çeşit çeşit iğne oyası modellerini önce bu şekilde örnek bezlerine çıkartıp daha sonra yazmalarınızda veya havlularınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası tarifinde modelleri yazmalarınızda, uygun olan örnekleri ise havlularınızda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz.

Kolay Gösterişli İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden harika bir örneğin yapılışını hazırladık. Büyük motifli, gösterişli örnekleri sevenler için süper bir örnek. Detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da, renkli yazmalarınızda da veya havlularınızda süper duracak bir örnek.

İğne Oyası Büyük Yelpaze Modeli Yapılışı 1

İğne Oyası Büyük Yelpaze Modeli Yapılışı

Model çok güzel duruyor değil mi. Pırpır ve yapraklardan oluşan çok güzel bir örnek. Bu teknikleri farklı oyalarınızda da kullanabilirsiniz. Bu modeli yaparken hem bu tekniklerin nasıl yapıldığını öğreniyoruz ve farklı modellerimizde de kullanıyoruz. Sıra geldi iğne oyası büyük yelpaze modeli yapılışını detaylı bir şekilde izlemeye. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler