Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çatal İğne ile Yapılan İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yepyeni bir örneğin yapılışını hazırladık. Çatal iğne ile yapılan iğne oyası modeli. Yazmalarınıza çok yakışacak. İğne oyaları yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Kürdan, pipet, tarak, çatal, çatal iğne gibi. Çatal iğne ile yapılmış oyalardan bahsedelim biraz.  İğne oyası fiyonk yapımı  çok güzel bir model. 2 li, 3 lü, tekli olarak yapabilirsiniz fiyonkları. Ve tek başına farklı modellerle de kullanabilirsiniz. İğne oyası motif örnekleri de aynı şekilde çatal iğne ile yapılan modellerden. Püsküllü iğne oyası yapılışı da çatal kullanarak yaptığımız bir oya. İğne oyası örneklerinden daha fazla anlatım için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Hoşunuza gidecek daha çok modelimiz var. Birazdan paylaşacağımız oya da çatal iğne ile yapılan bir oya. Hadi yapılışına geçelim.

Çatal İğne ile Yapılan Oyalar?

Çatal iğnenin başını keserek kendimize bir firkete oluşturuyoruz. Ve bu küçük firkete ile çeşit çeşit oyalar yapıyoruz. Şimdi güzel bir modelin yapılışını paylaşacağız. Çatal iğne ile yapılan iğne oyası modelini yazma ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Çatal iğne oyası modelleri birleştirmenin nasıl yapılacağı da videoda yer almakta. Tüm ayrıntıları videoda bulabilirsiniz.

Çatal İğne ile Yapılan İğne Oyası

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Ben çok beğendim. Her renkle yapılabilecek bir oya. Yazmalarda çok şık duracak. Çiçeğin yapılışını iğne oyasının her modeli ile kullanabilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel oyanın nasıl yapıldığını inceleyelim. Ve sonra ister havlu ister yazma kenarına yapmaya başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler