Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışı hazırladık. 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapımını yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden boyutlu, çiçekli örnekleri seviyorsanız bu tarifi kaçırmayın. 3 boyutlu iğne oyaları arasında kelebekli, çiçekli, güllü örneklerimiz var. Mesela iğne oyası zil çiçeği yapılışı çok hoş çok güzel bir örnek. Yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı çiçekli model tek renk veya desenli yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Tek renk iğne oyası yazma modeli son zamanlarda çok tercih ediliyor. Çeyizlerde veya günlük kullanımda çok kullanılıyor. Tek renk yazmalar için uyumlu renkleri veya zıt renkleri seçebilirsiniz. Zıt renklerde çok güzel görüntü oluşturuyor. 3 boyutlu iğne oyası çiçeklerim örneklerini mutfak havlularında, fular süslemelerinde kullanabiliriz. Mesela sadece çiçekten çok hoş küpe olur diye düşünüyorum. Tespih süslemelerinde kullanabiliriz. Fularların uç kısımlarında kullanabiliriz. Şimdi iğne oyası yazma modelinin anlatımına geçelim.

3 Boyutlu İğne Oyası Yapımı

3 boyutlu iğne oyası çiçek yapımı 2 çeşit yaprak örneğini kullanıyoruz. Ara kısımda kullandığımız yaprak ve çiçeğin alt kısmında kullandığımız yaprak modeli. Çiçeğin alt kısmında kullandığımız yaprak kısmı bildiğimiz tekniklerle yapılıyor. Daha önce farklı çiçeklerde de kullandık. Az sonra kullanacağımız çiçekle modeli taçlandırıyoruz.

3 Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapımı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Ara model olarak dilerseniz farklı teknikleri de seçebilirsiniz. Çim modeli ( kuyumcu kafesi ve testere dişi olarak da isimlendiriliyor ) kullanabilirsiniz. Yakışır. Hadi şimdi anlatımı izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler