Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik İğne Oyası Yazma Yapılışı

İğne oyası modellerinden güzel bir yazma örneğiyle devam ediyoruz. Çeyizlik iğne oyası yazma yapılışı hazırladık. Çocuklarımız en mutlu günlerine hazırlanırken biz onlar çocukken hatta bebekken çeyizlerini yapmaya başlarız. Hoş bugünlerde çeyiz hazırlıkları azalmış istemeyen gençlerimiz çoğalmış durumda. Ama olsun ben el emeğine çok değer veriyorum. Annelerimizden bizlere en güzel hatıralar. Göz nuru işledikleri el emekleri. Kullanmayı da çok seviyorum. İğne oyaları, pike takımları, havlu kenarları, lif modelleri, dantel örnekleri, seccade modelleri çeyizlerde en çok kullanılan, yapılan örneklerden. İğne oyası örneklerinde en güzel modelleri araştırıp kızlarımızın, oğullarımızın , torunlarımızın çeyizlerine yapıyoruz. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma modelleri, yeni iğne oyası tülbent yemeni örneği, iğne oyası namaz başörtü modelleri gibi birçok örneği yapıyoruz. Bugün çeyizlik iğne oyası yazma yapılışı hazırladık. İğne oyalarından yapılan 3 boyutlu iğne oyasıyla oluşan modellerden.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Yazma kenarlarında çok şık  çok zarif duracak örnek tarifi daha. Böylece önceki modellerimiz, anlatımlarımı arasına yeni bir örnek yapılışı daha hazırlamış oluyoruz. Ağır iğne oyası yazma modelleri tam çeyizlik. Satış yapanlar için çok sipariş aldıracak örneklerden.

Çeyizlik İğne Oyası Yazma Yapılışı 2

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. İster tek renk yazmalarda istersek desenli yazmalarda kullanacağımız harika bir örnek. Yapılışı için hemen altta bulunan videoyu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler