Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Gösterişli İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışan yepyeni bir modelin yapılışını hazırladık. Modele ilk baktığımızda mekik oyası gibi duruyor. Daha önce de mekik oyası gibi duran iğne oyasından bahsetmiştik. Modeller biraz benziyor. İkisi de çok güzel duruyor. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda severek kullanacağınız modellerden. Mesela iğne oyası kolay karanfil yapımı tek renklere de desenli yazmalara da çok yakışacak. Hatta fular süslemelerinde de kullanabiliriz. İğne oyası dağ yazma örneği yapılışı küçük havlularda da kullanılabilir. İğne oyası mutfak havlularına da çok yakışır. İğne oyası kolay lale yapılışı yine yazmalarınızda severek kullanacağınız yeni iğne oyası modellerinden. Yazmalara çok yakışacak modelin yapılışına geçiyoruz.

Gösterişli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası düğüm teknikleriyle ve iğne oyası pırpırlarla yapılmış güzel bir model. Desenli yazmalarda, tek renk yazmalarda severek kullanacağımız gösterişli modellerden. Mavi yazmaya iğne oyası olarak uyarlanmış halini göreceğiz. Böylece model hakkında bir fikrimiz oluşacak ve renk renk yazmalara yapacağız.

Yazmalara Gösterişli İğne Oyası Örneği 2

Modeli tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok hoş çok zarif. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği için son olarak videoya geçelim. Ayrıntıları öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler