Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Başörtülere İğne Oyası

Yazma ve havlularınızda kullanacağınız şık bir oya daha. Yepyeni bir model. Yeni bir tasarım. 3 yapraklı bir oya. Her birini farklı renk yapabilirsiniz. İkisi farklı ortadaki krem rengi yapabilirsiniz. Tamamı farklı da yapabilirsiniz. Ama o şekilde çok karışık görünecektir oya. İğne oyalarını yazmalarımızda ve havlularımızda çok kullanıyoruz. Çok güzel kenar oyası modellerinden iğne oyaları. İğne oyası modellerinden yazmamamızın içinde bulunan çiçeklere göre de oyalara yön verebiliriz. Yazmanın içinde bulunan çiçeklerden esinlenerek oyalar tasarlayabiliriz. Yazma iğne oyası örneklerinden bu şekilde yeni bir oya daha üretmiş oluruz. Videolu basit iğne oyası modeli yapımı, ağır iğne oyası örnekleri gibi birçok oyayı tasarlayabilirsiniz. Biraz hayal gücü ile yeni modeller üretebilirsiniz.Başörtülere iğne oyası, havlulara iğne oyası, namaz örtüleri yapabilirsiniz.  İğne oyası yapımına geçelim. Sözü çok uzattık.

Yeni İğne Oyaları

Yaprak yaprak çok güzel bir çalışma. Yazmalara çok yakışacak bir örnek. Yazmanın içinde bulunan renklerle oya çok güzel duracaktır. Havlu kenarı üzerine de yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerinden iki dağın arasına bu yaprakları koyabilirsiniz. Sade olarak da yani sadece bu yaprakları da başörtülere iğne oyası olarak yapabilirsiniz.

Başörtülere İğne Oyası

Oya  çok zarif ve çok şık görünüyor. Ağır bir duruşu var. Tarifini merek edenler hemen altta yapılışını videolu olarak bulabilirler. Takıldığınız bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yazmalarınıza çok yakışacak bu örneği yapıp bizlere fotoğraf gönderebilirsiniz. Hemen tarifine geçelim. İyi seyirler.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0tlAeyLuraU

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Başörtülere İğne Oyası”
  1. María del Rosario Pardo Orellana dedi ki:

    Eternamente agradecida por tus obras.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler