Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

Çok şık, çok zarif bir oya. Videolu anlatımlı bir model. İğne oyası süpürge modeli yapılışı yazmalarınıza çok yakışacak. Nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. Ben çok beğendim iğne oyası modellerini. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Ve o yüzden hemen yapılışını paylaşıyorum. Modeli yazmanın, havlunun içinde bulunan renklerde, tek renk yazmalarda birbirini tamamlayan renklerde yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Dilerseniz boyutlarında küçük değişiklikler yapabilirsiniz iğne oyalarının. İğne oyası tespih modellerinde de kullanılabilir mi diye düşünüyorum. Veya iğne oyası fular modellerinin uç kısımlarını süslemede. Bence olabilir. Sizce nasıl olur. Fikirlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İğne oyası örneklerini dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

İğne Oyası Süpürge Modeli Nasıl Yapılır?

İğne oyası süpürge modeli yapılışı için tek renk yazma, pembe, beyaz ve sarı renklerde süpürgeler yapıyoruz. Mint yeşili yazmaya bu renkler çok yakışmış. Sizlere de renk seçimleri hakkında bilgi verebilir. Son zamanlarda tek renk yazmalar çok kullanılıyor. Çok tercih ediliyor. Sizde tek renk yazmaları seviyorsanız süpürgeyi, dutu andıran bu oyayı yapabilirsiniz.

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

Üst kısımda oyamızın nasıl yapıldığını gördük. Çok güzel duruyor değil mi. Şık ve zarif. Yapılışını merak ediyorsanız hemen videoyu izlemeye başlayalım. İşte tarifi.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler