Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişte İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir model daha. İğne oyasını örgü şişi ile yapıyoruz. Şişte iğne oyası yazma örneği favori modellerinizden olacak. Yapmayı çok seveceksiniz. Çeyizlik iğne oyaları arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Ağır iğne oyalarından. İğne oyası sinek kanadı yaprak yapımı ve güzel bir çiçekle oyamızı tamamlıyoruz. Şişle veya çeşitli aparatlarla çeşitli oyalar yaptık. Yine şişle yapılan modellerden biri yeni iğne oyası yapılışı yazma örneği. Tamamlandığında çok şık duruyor. İğne oyası çiçek modelleri yapımı yine şişle yaptığımız modellerden. Göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası çok hoşunuza gidecek. Çok beğeneceksiniz. O halde hemen yapılışına geçelim.

Şişte İğne Oyası Yazma Örneği 3

Şişte İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Yine yazmalarda muhteşem duracak harika bir örnek. Çiçeğimizi şişle yapıyoruz ki ilmeklerin uzunlukları aynı oluyor. Bu sayede çiçek çok daha şık duruyor. Aynı zamanda tabiki elinizle de yapabilirsiniz. Fakat eşit olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Şişte İğne Oyası Yazma Örneği 2

Şişte İğne Oyası Yazma Örneği

Şişte İğne Oyası Yazma Örneği 1

Çok güzel değil mi. Yapılmaya değer. Tabi ilk defa iğne oyası yapacaklar için zor olabilir. Biraz daha kolay modellerle başlayabilirler. Sonrasında iyice öğrendikten sonra şişte iğne oyası yazma örneğini yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler