Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası ve İğne Oyası Bir Arada

Mekik oyası modellerinden 2 renkle yapılmış güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Daha sonra bu örneği iğne oyalarıyla yazmalarımıza tutturduk. Mutfak havlularına, büyük havlulara da mekik oyalarını tutturabilirsiniz. Mekik  oyalarını ve iğne oyalarını daha önce farklı modellerde bir arada kullanmıştık. Biraz onlardan bahsedelim. Yine çok beğeneceğiniz mekik oyası yazma modellerine çok yakışacak severek yapacaksınız.

Mekik oyası ve iğne oyasını bir arada kullandığımız örneklerden biri rüzgar gülü örneği. Rüzgar gülünü mekik oyasıyla tutturma şeklini ise iğne oyası ile yapmıştık. Anlatımına ise mekik oyası rüzgar gülü yapımı ve eklenişinden ulaşabilirsiniz. İki renkli pırpırlı mekik oyası yapılışı yine mekik ve iğne oyasının birleşimiyle oluşan bir örnek. Bir diğer model ise çiçekli harika bir örnek. Detaylar mekik oyası çiçek nasıl yapılırda. Muhteşem bir model. Daha fazlası için önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni örneğin anlatımına geçelim. Mekik oyası ve iğne oyası bir arada diyor detaylara geçiyoruz.

Çok Hoş Mekik Oyası Örneği Yapılışı

Mekik oyasını ve iğne oyasını bir arada kullanarak çok güzel bir örneğin yapılışını izleyeceğiz. Ana karakter mekik oyası. Yan karakter ise iğne oyası. Mekik oyasından 3lü çiçek yapıyoruz. Daha sonra bu üçlü çiçeği iğne oyası ile yazmaya tutturuyoruz. Çiçeğin yapılışında 2 renk kullanıyoruz. Çiçekte 2 renk, birde yaprağı sayarsak 3 rengi kullanarak oyayı yapıyoruz.

Mekik Oyası ve İğne Oyası Bir Arada

Mekik Oyası ve İğne Oyası Bir Arada 1

Mekik Oyası ve İğne Oyası Bir Arada 2

Çok güzel duruyor değil mi. O halde hemen videoya geçelim ve mekik oyası ve iğne oyası bir arada diyoruz ve detaylı bir şekilde yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler