Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok şık bir örnek hazırladık. Yeni iğne oyası örneği yapılışı. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapacağınız çok zarif bir örnek. Ağır iğne oyası modellerinden. Sanki orta kısımda boncuklar varmış gibi duruyor. İğne oyalarını tek renk yazmalarda kullanabilirsiniz. Veya desenli yazmalarda. Yada takı yapımında, fular süslemelerinde kullanabilirsiniz. Yeni yazma modellerinden bahsedecek olursak mavi yazmaya iğne oyası yapılışını deneyebilirsiniz. Her renk yazmaya çok yakışacak zarif bir örnek. Sıralı yapraklar iğne oyası modeli son paylaştığımız örneklerden. Çok şık. Bir diğer örnek ise iğne oyası gelincik çiçeği. 3 boyutlu iğne oyalarından. Tıpkı az sonra paylaşacağımız model gibi. Yeni iğne oyası örnekleri yazma modeli için anlatıma geçelim.

3 Boyutlu Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Siyah yazmaya pembe tonlarında yapılmış şahane bir oya. Muhteşem. Göz alıcı güzellikte. İki çiçeğin arasında kullanılan ara su örneği, iğne oyası yaprak ve iğne oyası çiçek modeli birinden şahane uyum içinde muhteşem görünüyor. Her renkle çok güzel her yazmaya çok yakışacak bir örnek. Hemen yapmak isteyeceksiniz.

Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı

Harikulade değil mi. Evet işte bu güzel oyanın yapılışını hemen altta izleyeceğiz. Sonra istediğimiz birçok kenar oyasında kullanacağız. Eğer hazırsanız yeni iğne oyası örneği yapılışını izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler