Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Yapımı Videolu Anlatım

İğne oyası çiçek yapımı videolu anlatım bir model hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde çok zarif duracak şahane bir örnek. Çeyiz kıskandıracak çok zarif örneklerden. Tarifi yine videolu anlatımlı örneklerden. İğne oyası yazma modellerinde kolay zor birçok model anlatımı paylaştık. Ağır iğne oyası modellerinden bir örnek paylaşacağız şimdi. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor olabilir. Küçüklüğümde bahçemizde sarmaşık çiçeği vardı. İsmini yanlış biliyor da olabilirim. Ona benziyor. Pembe kısımlar bazen mavi oluyordu. Çocukluğumu andıran bir iğne oyası oldu. Yazmalarda kullanacağınız daha kolay modeller istiyorsanız kolay iğne oyası modeli yapılışını da inceleyebilirsiniz. Çok şık duracak. Tek veya desenli yazmalara hatta iğne oyası mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. İğne oyası yeni modeller arasında daha önce minyatür gül yapımı paylaşmıştık. Yine iğne oyası minyatür gül yapımını çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Eğer hazırsanız yeni model olan çiçekli örneğin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Çiçek Yapılışı

İğne oyası modellerinden sadece yazmalarda değil farklı yerlerde de kullanacağımız bir oya yapılışı hazırladık. İğne oyası çiçek yapımı videolu anlatım havluları süslemede, takı yapımında, tespih süslemelerinde de kullanılabilir. Motif olarak örülen iğne oyasını tespih süslemelerinde, çerçeve yapımında, broş yapımında da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Videolu Anlatım

Örnekleri yukarıdaki gibi dilediğimiz gibi çoğaltabiliriz. Oya ise bittiğinde çok zarif duruyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Renklerle de istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Gelin şimdi birlikte videolu anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler