Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modelleri Yazma Kenarı

Basit iğne oyası yazma modellerinden daha önce bahsettik. Bugün biraz ağır bir örnekten bahsedeceğiz. Çok hoş bir örnek. İğne oyası modelleri yazma kenarında kullanabileceğiniz gibi iğne oyası havlu modelleri, iğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyalarını daha çok yazmalara uyguluyoruz. Daha sonra havlular yapıyoruz. İğne oyası modelleri yazma kenarlarında uyguladığımız örnekleri küçük havlulara da yapabilirsiniz. İğne oyası yazma yapılışı anlatımlı birçok örnek tarifimiz var. Beğendiklerinizi yazmalarınıza, havlularınıza uygulayabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapıyor, iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız önce  iğne oyası yazma modelleri kolay örneklerle başlayabilirsiniz. İğne oyası yazma örneğinde boncuklar, pullar da kullanabilirsiniz. Son günlerde tek renk yazmalara iğne oyaları çok yapılıyor. Çok tercih edilmeye başlandı. Çok güzel oluyor. Desenli yazma sevmeyenler için tek renk modeller çok iyi oluyor. Tek renk yazmalara istediğiniz renklerle oyalar yapabilir istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Özellikle siyah yazmalara, beyaz yazmalara her renk gidecektir. İğne oyası modelleri yazma kenarı örneklerinin hepsine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı

Çok hoş bir model. Ağır örneklerden. Çok zarif. Laleyi andıran bir örnek. Yazmalarda, havlularda, çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri yazma kenarı örneğini iğne oyası dağlarla birlikte de kullanabilirsiniz. Yazmaya istediğiniz kenar oyasını yaparak çiçeği yapabilirsiniz. Model ağır olduğu için ara su örneği olarak kolay modelleri seçebilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri Yazma Kenarı

İğne Oyası Modelleri Yazma Kenarı 2

İğne Oyası Modelleri Yazma Kenarı 1

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Şimdi iğne oyası modelleri yazma kenarı için uygulayacağımız örneğin videolu yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler