Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası yazma modellerinde kullanacağınız  çok zarif bir örnek. Çıtı pıtı iğne oyası örneklerini seviyorsanız en yeni modelleri arıyorsanız bu örnek tam sizlere göre. Nallıhan iğne oyaları modellerinde karşınıza çıkmıştır bu model. Hatta bende yazma üzerinde dikili var. Çok güzel duruyor. 25 senelik bir oya. Hiç bozulmadı. İlk günkü gibi güzel. İğne oyaları yazmalarda çok yaptığımız oya çeşitlerinden. En güzel örnekleri araştırıyor yazmalara yapıyor veya yaptırıyoruz. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları, yeni çıkan iğne oyası modelleri, kum boncuklu iğne oyası modelleri gibi birçok çeşidimiz var. Beğendiklerinizi sizde yazmalarınıza yapabilirsiniz. Kursa gitmeden önce iğne oyası modelleri zor geliyordu. Kursa gittikten sonra her modeli yapmaya başladım. Modele baktığınızda örneği çıkartmaya başlıyorsunuz. İlk deneme kötü olsa da birkaç tekrardan sonra model düzeliyor. Belediyelerin ücretsiz kursları oluyor. Onlara katılmıştım. Okul dönemi ile açılıyor yine okul dönemi ile kapanıyor. Bu sene kurslar olurmu bilemiyorum. Covit 19, corona virüs sebebi ile birçok yer kapalı. Sizde gitmek istediğiniz kurslara gidebilir güzel bir hobi edinebilirsiniz. Hatta hobinizi kazanca çevirebilirsiniz. İğne oyası yazma örneği, havlular, fularlar, tespihler yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Örnekleri Yeni

Yazmalarda çok güzel duracak bir oya daha. İğne oyası yazma örneği detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Çok güzel bir örnek. İsterseniz sayıları büyüterek iğne oyası havlu kenarı yapılışında da kullanabilirsiniz. Küçük mutfak havlularında da güzel duracaktır. Çeyizler için veya satış için yapacağınız bir örnek. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Dağ eteklerinde açan çiçekler gibi olacaktır. Aynı örneği aşağıdaki gibi de yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Örneği

Model bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek. İğne oyası yazma örneği detaylarına geçelim. Uygulamasını yapmaya başlayalım.

 

İğne Oyası Yazma Örneği 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler