Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışını hazırladık. En güzel iğne oyası nasıl yapılır? İğne oyası örneklerini yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Tek renk yazmalar veya desenli yazmalarda kullanılacak zarif bir örnek. Gösterişli iğne oyası örneği çeyizler için çok tercih edeceğimiz modeller arasında yer alıyor. En güzel iğne oyası modellerini araştırıp buluyoruz. Daha sonra kızlarımızın, oğlanlarımızın çeyizleri için yapıyoruz. İğne oyası yazma örneği yapılışı küçük havlularda kullanılacak bir örnek. Modeli tek başına kullanabileceğiniz gibi dağlarla birlikte kullanabiliriz. Çiçeği tek başına farklı yapraklarla da kullanabiliriz. İğne oyası sinek kanadı yaprakla kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yapabiliriz. En güzel iğne oyası nasıl yapılır birazdan detaylara geçeceğiz. Tabi ki tek güzel oya bu değil. Daha fazlası için önceki tarifleri inceleyebilir yeni tarifler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

En Yeni Güzel İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Çok hoş bir model. Çok zarif. Çok şık. İğne oyasına yeni başlayanlar alt kısımda zorlanabilir belki ama üst çiçek kısmını yapabilirler. Farklı iğne oyası örneğini birleştirerek çiçeği kullanabiliriz. Örneğin küçük dağlar yapıp arasına çiçekleri yapabiliriz. Ya da sadece çiçeği kullanabiliriz. En güzel iğne oyası nasıl yapılır izleyeceğiz. Böylece oyanın yapılışını öğrenip yazmalarımızda kullanabiliriz. Mutfak havlularında da güzel durur diye düşünüyorum. Sizce de güzel olmaz mı.

En Güzel İğne Oyası Nasıl Yapılır? 2

En Güzel İğne Oyası Nasıl Yapılır? 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Eğer modelin yapılışını öğrenmek istiyorsanız hemen videoya geçebiliriz. En güzel iğne oyası nasıl yapılır izliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler