Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Yazma İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden tek renk yazmalara veya desenli yazmalara uyarlayacağımız bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk yazma iğne oyası örneği. Adım adım yapılışını öğrenecek ve yazmalarımıza yapmaya başlayacağız. Mavi renk yazmalar çok yaptığımız oyalardan. Mavinin tonu oldukça fazla. Açık mavi, koyu mavi, saks mavi gibi yazmalar var. Ve yazmaların kenarına çok güzel iğne oyaları yapıyoruz. Mesela saks mavi yazmaya iğne oyası modeli paylaşmıştık. Zarif ve kolay bir örnek. Zarif iğne oyası modelleri iğne oyası yapmaya yeni başlayanlarda kolaylıkla yapabilir. Yazmalarınıza iğne oyası dağ yazma örneği yapılışını da uygulayabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarlarına ve dilerseniz yine yazma örneklerine uygulayacağınız bir diğer model ise iğne oyası badem dağ yapılışı. Oldukça güzel ve yeni iğne oyalarından. O halde hemen videoya geçelim ve modası hiç geçmeyecek her zaman yapılacak iğne oyası örneklerinin anlatımını izleyelim.

Çiçekli Tek Renk Yazma Örneği Yapılışı

3 renk kullanılarak yapılan zarif bir oya. Yapraklar için yeşil, çiçekler için ise aynı rengin 2 farklı tonunu kullanıyoruz. Açık ve koyu olarak. Desenli yazmalarınıza da uyarlayacağınız renk seçimini ise yazma içinde bulunan renklerden seçebileceğiniz oyalardan.

Tek Renk Yazma İğne Oyası Örneği

İğne oyası yapımını tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık ve bildiğimiz bir model. Modası hiç geçmeyecek her dönem keyifle yapılacak. O halde hemen videoya geçelim tek renk yazma iğne oyası örneğinin yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler