Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Anlatımlı Gül Yapımı

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek daha. İğne oyası anlatımlı gül yapımı. İğne oyası tespih modellerinde, iğne oyası namaz örtülerinde, iğne oyası havlularda, iğne oyası fular modellerinde, iğne oyası yazmalarda, iğne oyası takı modellerinde ve aklımıza gelmeyen sayamadığımız birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası anlatımlı gül yapımı detayları videoda yer alıyor. Rahatlıkla videodan takip ederek yapabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor, ağır bir örnek. İğne oyası gül yapımı ağır bir örnek. Yazmalarda köşelere yaparak kullanabilirsiniz. Güllü iğne oyası yazma modelleri iki dağ arasına yaparak kullanabilirsiniz. Havlularda da güzel duracaktır bu şekilde. Ağır iğne oyası yapımı yan yana iki dane yaparak küpe yapımında, bileklik yapımında, broş yapımında kullanabilirsiniz. İğne oyası anlatımlı gül yapımı tespihlerde kullanırken yanında boncuklar, küçük süslemeler, farklı iğne oyası çiçekleri ekleyebilirsiniz.

3 Boyutlu İğne Oyası Gül Yapımı

2 renkli yaprağı ile birlikte çok güzel duran bir oya. Ağır bir örnek. İğne oyası anlatımlı gül yapımı detaylı bir şekilde baştan sona videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek oyayı öğrenebilir ve oyalarımızda kullanabiliriz.

İğne Oyası Anlatımlı Gül Yapımı 1

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Sayıları daha büyük yaparak büyük güller yapabilirsiniz. Büyük gülleri tespihlerde kullanabilirsiniz. İğne oyası anlatımlı gül yapımı için normal klasik oya ipleri kullanabilirsiniz. Suni ipek ipler kullanabilirsiniz. İlk etapta yaptığınızda oya belki bozuk olabilir. Sürekli iğne oyası yaptığınızda tabi oyalarınız daha düzgün olacaktır. Ara vererek yapıyorsanız ilk yapışta bozuk olabilir. Yaptıkça düzelecektir.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler