Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Gül Yapımı

İğne oyası modellerinden harika bir örnek. Kütahya iğne oyası modellerinden. Şahane. Ağır iğne oyası modellerinden. İğne oyası namaz başörtüsü, iğne oyası havlu kenarı, iğne oyası yazma modellerinin hepsinde kullanabilirsiniz. İğne oyası gül yapımını yaparak iğne oyası tespih modellerini süslemede de kullanabilirsiniz. Şifon kenarına çok güzel duracak bir oya. Mavi tonlarında yapılmış çok zarif bir oya. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışını seviyor yeni örnekler arıyorsanız bu model tam sizlere göre. Ağır örneği iğne oyaları namaz başörtülerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Dağlarla birlikte kullandığınızda namaz örtüleri ve havlularda çok güzel duracaktır. Sade olarak da çok güzel. Ağır bir örnek olduğu için oldukça gösterişli. İğne oyası gül yapımı için yazmaları, ipleri ve iğneleri hazırlayın. Başlıyoruz oyayı yapmaya.

İğne Oyası Gül Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden çok zarif çok beğenilecek bir örnek. Modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde baştan sona videoda anlatılmakta. Sizde videodan takip edip oyayı keyifle yapabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir örnek. Önce daha kolay modellerden başlamak daha iyi olacaktır. İğne oyası gül yapımını her renk ile çalışabilirsiniz.

İğne Oyası Gül Yapımı

Model çok güzel değil mi. Bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Sizde yazmalarınız veya diğer kumaşlarınızın kenarına oya olarak yapabilirsiniz. El yapımı broş modelleri olarak da çok güzel duracak. Modeli rahatça yapabilelim diye hemen videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler