Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyaları Namaz Başörtüleri

İğne oyası namaz başörtüsü modellerinde sizlere fikir verecek harika modeller. Feyza Hanımın ellerinden çıkan oyalar. İğne oyası namaz başörtülerini sipariş vermek isterseniz kaynak kısmından ulaşabilirsiniz kendisine. İğne oyası örneklerinde özellikle namaz örtülerinde ağır örnekleri seçiyoruz. Birkaç tane yapılıyor ve çeyizlik oluyor. Namaz örtüleri ile havluları, yazmaları, tespih ve fularları takım olarak yapabilirsiniz. Çeyizler için gerçekten çok güzel oluyor. İğne oyası namaz örtüsü modelleri için boncuklar da kullanabilirsiniz. Gerekli yerlerde boncuklar kullanıldığında harika duruyor. İğne oyası başörtüleri için havlularda kullanılan örneklerde seçiliyor. Enli, büyük modeller kullanılıyor. Namaz örtüsü iğne oyası için sizde öyle yapabilirsiniz. Farklı bir kenarda gördüğünüz oyaları namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Havluda, yazmada, pikede kullanılan bir model eğer uygunsa namaz örtüsünde de kullanılabilir.

İğne Oyası Namaz Başörtüleri Örnekleri

Birbirinden güzel modeller var galeride. Sizlere çalışmalarınızda fikir versin. İğne oyaları namaz başörtüleri yapılışı maalesef burada yok. Hepsi örnek amaçlı hazırlandı. Namaz başörtülerinde çiçek motifli örnekler çok kullanılıyor. Her renkle keyifle çalışılıyor. İğne oyası başörtüleri fiyatları da modeline göre değişiyor. Eğer sadece uç kısma örnek koyduracaksanız fiyat farklı, 4 bir tarafına koyduracaksanız farklı. Hafif bir modelde farklı, ağır bir modelde farklı boncuk modelde de farklı. Sizde satış yapıyorsanız fiyatlarınızı buna göre belirleyebilirsiniz.

İğne oyaları namaz başörtüleri için sadece kremler, siyahlar kullanmayın. Her renkte çalışın. Aşağıdaki modeller sizlere renk ve model seçiminde fikir versin.

Kaynak : https://www.instagram.com/kesedizayn/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler