Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Yapımı Yazma

İğne oyası modellerinden yine yazmalara çok yakışacak bir örneğin anlatımını hazırladık. Tek renk yazmalara veya desenli yazmalara uyarlayacağımız sade, zarif iğne oyalarından. Kolay iğne oyası yapımı yazma kenarlarına uyguladığımız bademli, ananaslı modellerden. Bir diğer ismi de çilek olarak geçiyor. Tek başına yapılan modeli 4lü olarak yaptığımız çiçekli iğne oyalarından bir örnek. Kolay iğne oyası yapımı yazma örneğinin anlatımına geçmeden önce daha önce yaptığımız modellere değinelim.

Bu paragrafta geçtiğimiz günlerde yaptığımız iğne oyalarından bahsedeceğiz. Yine yazmalara uyguladığımız örneklerden bahsedelim. Zikzak örgü modellerini battaniye olarak çok ördük. Fakat yazma kenarlarına iğne oyası olarak yaptığımız zikzaklı modeller de var. Nasıl yapıldığına ise zikzak iğne oyası nasıl yapılır videolu anlatım modelden ulaşabilirsiniz. Farklı iğne oyaları yapmak isterseniz zikzaklı modele verebilirsiniz. Çiçekli iğne oyası yapılışı videolu anlatım da çok hoşunuza gidecek biraz daha kolay modellerden. Küçük dağlar, küçük kayalar yapıp üzerine çiçekler kondurmuştuk. İğne oyası çıtı pıtı yazma örneği çok seveceğimiz son bahsedeceğimiz örnek. Daha fazlası için önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi kolay iğne oyası yapımı yazma modeline geçelim.

Çiçekli Kolay İğne Oyası Yazma Örneği

Mor tonlarında siyah yazmaya iğne oyası olarak yapılan harika bir örnek. Yine sadece siyahlara değil her renk yazmaya yapabilirsiniz. Desenli ve sade her yazmaya yakışacak bir örnek. Çilek, badem olarak tek yaptığımız örneği 4lü yaparak güzel bir çiçeğe çeviriyoruz. Mesela bu modeli yeşil renklerle yaparak 4 yapraklı yoncaya da çevirebiliriz.

Kolay İğne Oyası Yapımı Yazma

Yeni modeli tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Eğer yapılışını merak ediyorsanız hemen alta geçip kolay iğne oyası yapımı yazma örneği videosuna geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler