Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Koyu Yeşil Yazmaya İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yine her yazmaya çok yakışacak bir örnek. Koyu yeşil yazmaya iğne oyası. Fakat siyah yazmaya iğne oyası, sarı yazmaya iğne oyası, beyaz yazmaya iğne oyası, kırmızı yazmaya iğne oyası, mor yazmaya iğne oyası gibi her renge yapabilirsiniz. Hatta desenli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. Yapraklı çok hoş duran buğday başağını andıran iğne oyalarından. Yeşil yazmaya iğne oyasını yine alt zeminle uyumlu renkte yeşil ayrıca sarı rengi ekleyerek yapıyoruz. Sarı yerine krem rengi ipte kullanabilirsiniz.

Yazma olarak yeşil kullanıp üzerine çeşit çeşit iğne oyaları yaptık. Biraz onlardan bahsedelim. Yeni iğne oyası tülbent örneği yapılışı yeşil yazmaya uyarladığımız örneklerden. Yeşil rengin oldukça fazla tonu var. Aynı örneği yeşil yazmalara yapacağınız gibi diğer renklere, desenli yazmalara da uyarlayabilirsiniz. Yeşil yazmaya iğne oyası modelleri isminden de anlaşılacağı gibi yine yeşil renge uyarladığımız iğne oyalarından. İğne oyası tülbent kenarı ise iğne oyası papatya yapımını yeşil yazmaya yapmıştık. Şimdi yine yeşil veya her renge yapacağımız Koyu yeşil yazmaya iğne oyası örneğini öğrenelim.

Yeşil Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Buğday başağını andıran pırpırlarla yaptığımız çok hoş bir model. Sizde bu modeli çok beğenecek çeşit çeşit yazmalarınıza en güzel oyaları yapacaksınız. Günlük kullanım içinde çeyizlik iğne oyaları içinde uygun modellerden.

Koyu Yeşil Yazmaya İğne Oyası

Koyu Yeşil Yazmaya İğne Oyası 1

Az sonra videodan bu güzel modelin yapılışını öğreneceğiz. İpleriniz, yazmanız hazırsa o halde videoya geçelim. Böylece koyu yeşil yazmaya iğne oyasını videodan öğrenmiş oluruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler