Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Renk Yazmaya Kolay İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok hoş çok zarif bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada düz renk yazmaya kolay iğne oyası yapılışı var. Bu modeli tabiki desenli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. İğne oyası pırpır teknikleriyle yapılmış iğne oyası örneklerinden. Son çıkan iğne oyası yazma örneği modellerinden diyemeyeceğiz. Mutlaka farklı versiyonlarını hatta aynısını yazma üzerinde görmüş olabilirsiniz. Yapılışını merak etmiş olabilirsiniz. Bizde hemen anlatımını hazırladık. Keyifle tüm yazmalarımıza iğne oyalarını uygulayacağız. Sizin ellerinizden çıktığı için göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyasından olacak. En basit iğne oyası bile siz yaptığınız için ağır iğne oyalarından gösterişli, zarif iğne oyalarından olacak. Hazır mısınız? Düz renk yazmaya kolay iğne oyası anlatımına geçiyoruz.

Tek Renk Yazmaya İğne Oyası Örneği

İğne oyalarından güzel bir modelin yapılışını daha hazırladık. Her renk yazmaya, desenli yazmalara uyarlayabilirsiniz. Özellikle iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız tüm teknikleri öğrendiniz ve model arıyorsanız bu örnek tam sizlere göre.

Düz Renk Yazmaya Kolay İğne Oyası

Düz Renk Yazmaya Kolay İğne Oyası 2

Düz Renk Yazmaya Kolay İğne Oyası 1

Oyayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Kolay, zarif ve şık. O halde hemen anlatıma geçelim ve düz renk yazmaya kolay iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler