Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Basit İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yine çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Bu iğne oyasını yapmak oldukça kolay. En basit iğne oyası örneklerinden. Her rengiyle kolayca yazmalarınıza yapabilirsiniz. Özellikle iğne oyasına yeni başlayanlar için kolay bir örnek. Kolay iğne oyalarını arıyorsanız hem de güzel olsun diyorsanız bu modeli mutlaka yapın. Çıtı pıtı iğne oyalarından. Bayram şekeri iğne oyaları gibi yapabilirsiniz. Gelincikler, papatyalar, kır çiçekleri yapabilirsiniz. İğne oyası pırpır tekniği ve iğne oyası çim tekniği ile oyayı yapıyoruz. 2 tekniği kullanarak güzel bir çiçek yapıyoruz. Böyle basit tekniklerle birkaç tekniği bir araya getirerek kolay modeller yapabilirsiniz. Hem kolay hem çok şık tasarımlar oluşturabiliriz.

Bu paragrafta yapabileceğimiz kolay ve çıtı pıtı modellerin yapılışına değinelim. Saks mavi yazmaya iğne oyası modeli yine pırpır teknikleriyle yapılmış bir örnek. Siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı muhteşem bir örnek. Laleli iğne oyalarından, çiçekli iğne oyalarından. İki renkli sıralı kolay iğne oyası yapılışı yazmalarınıza uygulayacağınız kolay ve çıtı pıtı örneklerden bir tanesi. Daha fazlası için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi en basit iğne oyası anlatımını öğrenelim.

Yen Öğrenenler İçin Kolay İğne Oyası

Kırmızı renklerle kolay gelincik oyası hazırladık. 5 yapraklı bir gelincik. Çiçeğin yapraklarını aynı teknikle devam ederek çoğaltabilirsiniz. 8 yapraklı falan da güzel olur. Yine pırpırları biraz daha büyük çalışabilirsiniz. Böylece bir güzel çiçeği farklı şekillerde de yapmış oluruz.

En Basit İğne Oyası 1

Çıtı pıtı, kolay ve güzel. O halde hemen anlatıma geçelim. En basit iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler