Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayşe’nin İğne Oyası

İğne oyası örneklerine yeni bir örnek ile devam ediyoruz. Ayşe’nin iğne oyası örneği. Yazmalarda harika duracak bir model. İğne oyası modellerini her zaman olduğu gibi yine videolu olarak hazırladık. Ayşe Hanım yine güzel bir video çekmiş. Ve bu güzel modelin yapılışını bizlerle paylaşmış. Bizde sizlerle buluşturmak istedik. Yeni modelin yapılışına geçmeden önce biraz daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Ağır iğne oyası modelleri düğümlerle yapılmış bir örnek. Ve yazmalarda çok güzel duran bir model. Firkete iğne oyası örnekleri de yine yazmalarda çok kullanılan yapılan bir model. Siyah tülbent iğne oyalarında kullanılan örnekte çok güzel bir model. İğne oyalarından yeni modelin tarifine geçelim.

Ayşe’nin İğne Oyaları Yeni Modelleri

Ayşe’nin iğne oyası çok güzel ve değişik bir model. Yapılış detaylarını merak ediyorsanız tüm detayları videoda yer alıyor. Videodan takip ederek çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Model yapraklı çiçeklerden oluşuyor diyebiliriz. Fıstıklı yaprak önüne koyulan harika bir çiçek. Farklı iğne oyası teknikleri ile de kullanabilirsiniz.

Ayşe'nin İğne Oyası

Ayşe’nin iğne oyası örneği bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Harika değil mi. Modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. Daha sonra oyayı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası yazmalarda, hediyelik yazmalarda, satış için yaptığınız modellerde kullanabilirsiniz. Hadi şimdi detaylı bir şekilde videolu yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Ayşe’nin İğne Oyası”
  1. bahar dedi ki:

    güzel hepside beğendim ya

  2. bahar dedi ki:

    bende çok güzel olmuş yanii elllerine sağlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler