Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatyalı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası havlu kenarları modellerinde ve iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanılacak çok hoş bir örnek. Tek renk olarak da iki renk olarak da yapılabilecek bir model. İğne oyası dağ çeşitleri arasına kondurulmuş 3 yapraklı bir papatya. Papatya iğne oyası modellerini havlu ve namaz örtülerinizde kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası modellerinden. İğne oyası örnekleri yapmak çok zevkli. Kursa gittiğimde çok keyif almıştım. Hocamız bütün teknikleri ile bize öğretmeye çalıştı. Bende yakın zamanda öğrendiğim teknikleri sizlere baştan sona bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışacağım. İğne oyası teknikleri nelerdir kavradıktan sonra her modeli kolayca yapabilirsiniz. Artık her örnek sizlere kolay gelecek. Ve rahatlıkla her modeli çıkartabileceksiniz. Beğendiğiniz iğne oya tariflerini önce kendinize bir örnek bezi oluşturup ona yapabilirsiniz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Havlu kenarı modellerinde veya namaz örtüsü modellerinde kullanacağınız bir örnek. İğne oyası dağlı modeller ile yapılmış bir örnek. Papatyalı iğne oyası modellerinde kullandığımız çiçeği tek olarak veya farklı bir iğne oyası çeşidi ile kullanabilirsiniz. Dağları krem rengi yapıp aralarda bulunan çiçekleri farklı renk yapabilirsiniz.

Papatyalı İğne Oyası Modelleri

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracaktır. Çok güzel ve çok zarif bir model. Ayrıntılı yapılışını videoda bulabilirsiniz. Herkesin keyifle yapacağı, çok seveceği bir örnek. Dilerseniz havlu kenarı, dilerseniz namaz örtüsü. Tercih sizin. İşte şahane örneğin ayrıntıları. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler