Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir örneğin anlatımını hazırladık. 3 boyutlu iğne oyalarından. Çiçekli iğne oyalarından. 3 boyutlu çiçeği yaparken kolay bir teknik kullanıyoruz. Bu yüzden hepimiz iğne oyalarını yeni öğrenmiş olsak bile çiçeği kolayca yapabileceğiz. Zarif iğne oyalarını tek renk yazmalara da desenli yazmalara da yapabilirsiniz. Yeni iğne oyası modelleri yapılışına geçmeden önce daha önce yazmalara yaptığımız iğne oyalarından bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız iğne oyası örneklerinden bahsedeceğiz. Son paylaştığımız modellerden biri yine çiçekli bir örnekti. Anlatımına begonvil çiçeği iğne oyası yapılışından ulaşabilirsiniz. Çok hoş zarif bir model. Tahta boncuklu iğne oyası modeli kolay yazmalarda çok şık duran örneklerden. En güzel sık iğne oyaları yazmalarınıza şıklık katacak. Desenli, çiçekli, düz yazmalara yapabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni modele. Üç yapraklı çiçek iğne oyası yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Beyaz çiçekleri, kırmızı tohumları ile çok zarif bir modelin anlatımını hazırladık. Tabi sizler yazmalarınıza uygun renklerle çiçekleri yapabilirsiniz. Gelincikler, papatyalar, sümbüller, menekşeler yapabiliriz. İğne oyası sinek kanadı tekniği ile yaprak olarak da kullandığımız bir teknikle çiçekleri yapıyoruz.

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapılışı

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapılışı 1

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapılışı 2

Üç Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapılışı 3

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Videoyu izliyoruz ve üç yapraklı çiçek iğne oyası yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler