Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Begonvil Çiçeği İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Begonvil çiçeği iğne oyası yapılışı yazmalarınıza çok yakışacak. Tek renk yazmalara da desenli yazmalara da iğne oyalarını yapabilirsiniz. Siyah yazmaya iğne oyaları, gri yazmaya iğne oyaları, beyaz yazmaya iğne oyaları olarak yapabiliriz. 3 boyutlu iğne oyalarını seviyorsanız bu güzel modeli bebek yüz örtüsü iğne oyası olarak da yapabilirsiniz. Örneğin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Türkçe anlatım olduğu için kolayca yapabiliriz. Öncesinde birkaç modelden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız birkaç modelden bahsedeceğiz. Yeni iğne oyası örnekleri yapılışı çok seveceğimiz çiçekli, yapraklı modellerden. Pırpırlı iğne oyası yazma örneği yapılışı ipek iplerle yapılmış iğne oyalarından. Metal pullu iğne oyası yapılışı da severek yapacağımız örneklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni iğne oyasının yapılışına geçelim.

Begonvil Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Begonvil çiçeği iğne oyası yapılışı detaylarıyla birazdan izleyeceğiz. Mor çiçeklerle, kırmızı çiçeklerle, sarı çiçeklerle, beyaz çiçeklerle oyayı yapıp rengarenk iğne oyalarını yapabiliriz.

Begonvil Çiçeği İğne Oyası Yapılışı 1

Begonvil Çiçeği İğne Oyası Yapılışı 3

Begonvil Çiçeği İğne Oyası Yapılışı 2

İğne oyası yazma kenarlarında veya iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte havlu kenarlarında veya fular süslemelerinde, küpe yapımında çiçeği kullanabiliriz. Hazırsanız anlatıma geçelim begonvil çiçeği iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler