Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mor Yazmaya İğne Oyası Modelleri

Sadece mor yazmalarınıza değil tüm yazmalarınıza, havlu kenarlarınıza yapabileceğiniz harika bir model. Mor yazmaya iğne oyası modellerini birbiri ile uyumlu renklerle yapabilirsiniz. Çatal iğneleri firkete olarak yaptığımız harika oyalardan. Firkete iğne oyası, çatalla iğne oyası, pipetle iğne oyası, kürdanla, kulak çöpüyle iğne oyası gibi çeşitli aparatlarla oyalarımızı yapıyoruz. Firkete iğne oyası örneklerine yeni bir model yapılışı daha ekliyoruz. Değişik modeller arasında yeni çıkan iğne oyası rüzgar gülü yapılışı var. Ben çok beğendim. Çok zarif duruyor. İğne oyası teknikleri videolu anlatım tariflerini inceledikten sonra her modeli yapabilirsiniz. Şimdi mor yazmaya iğne oyası modellerini izleyelim.

Mor Yazmaya İğne Oyası Modelleri

Mor Yazma İğne Oyası

Mor yazmaya hangi renk gider diye düşünüyorsanız krem, sarı, lila, pembe, mor kullanabilirsiniz. Tıpkı modelde olduğu gibi. Birbirinden güzel iğne oyaları arasından bir yenisini daha sizler için paylaşıyoruz. Bu model son günlerin en trend modeli oldu. Sizlerin de görmesini istedik.

Mor Yazmaya İğne Oyası Modelleri 1

Görmüş olduğunuz gibi bu model önce motif olarak yapılıyor ve motiflerde firkete yardımı ile yapılıyor. Eğer elinizde firkete yoksa sizlerde çatal iğnenin uçlarını keserek kullanabilirsiniz. Önce firketemizin üzerine 5 defa ipimizi doluyoruz sonrasında ipimizi ortaya alıp 4 tane zürafa yapıyoruz. Sonra tekrardan ipimizi 5 defa doluyoruz ve 4 zürafa yapıyoruz bu işlemi tam 6 defa tekrarlıyoruz. Sonrasında oluşan motifi firketemizden yavaşça çıkarıyoruz. Alt tarafından iğnemizi içinden geçirerek oraya sağlam 2 düğüm atıyoruz ve motifimiz hazır. Resimde de görmüş olduğunuz gibi model süpürgeye benziyor ben adını cadı süpürgesi koydum. Umarım sizlerde modeli beğenmişsinizdir. Deneyecek olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. Videosunu aşağıya ekledik iyi seyirler.

Mor Yazmaya İğne Oyası Modelleri 2

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler