Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Marifetli Eller İğne Oyası Videoları

İğne oyası modellerinden harika bir örnek. Son zamanların en çok sipariş alan modelleri arasında. İğne oyası havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde köşelere yapabilirsiniz. Tüm yazma etrafına yaptığınızda biraz iri olabilir. Büyük olabilir. Ağır iğne oyası modellerinden bir güzel örnek. Benim gibi iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız daha kolay modeller ile başlayabilirsiniz. Yazmalar, havlular için kolay modeller ile başlayıp ağır modeller ile devam edebilirsiniz. Yazma oyaları için, havlu kenarları için direk üzerine yapmadan önce örnek bezine çalışıp daha sonra yazma veya havlu üzerine çalışabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden kolay zor birçok model var beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Şimdi marifetli eller iğne oyası videoları yapılışına geçelim.

Yeni İğne Oyaları 2020

Harika bir model daha. Benzer bir modeli daha önce hazırlamıştık. Şimdi biraz değiştirerek yapraklı hale çevrilmiş halinin detaylarını hazırladık. Marifetli eller iğne oyası videolarında çok güzel modeller var. Bizde bu modellere sık sık yer veriyoruz. En güzel iğne oyası modellerini en güzel videolarla sizlere hazırlıyoruz. Sizde, bende keyifle bu modelleri yazma ve havlularda kullanıyoruz.

Marifetli Eller İğne Oyası Videoları 1

Marifetli Eller İğne Oyası Videoları

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Harika bir model. Yazma ve havlularda kullanılabilir. Yazmalarda köşelelere yapabilirsiniz. Eğer büyük modelleri seviyorsanız yazmada tüm çevreyi de dolanabilirsiniz. Oyanın yapılışı bizden istediğiniz yerde kullanmak sizden. İki yaprağın arasında açan harika bir çiçek. Marifetli eller iğne oyası videolarını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler