Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma Oyaları

İğne oyası modelleri ile yapılmış harika yazma oyaları hazırladık. Tarifi Türkçe videolu. Yazmalarınızda kullandığınızda çok şık duracak bir oya. Yazma oyaları ağır iğne oyası modellerinden. Dilerseniz iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası havlu kenarı olarak da yapabilirsiniz. Sık sık yeni çıkan iğne oyası örneklerinden bahsediyoruz. Çeyizler için veya günlük kullanımlar için özellikle çeyizler için iğne oyalarını çok yapıyoruz. Bizde en güzel oyaları bulup videolu yapılışı ile birlikte sizlere hazırlıyoruz. Sipariş alıp iğne oyalarından satış yapan birçok arkadaşımız var. Onlarda bu güzel modelleri yapabilirler. Yelpaze oya modelleri, boncuklu iğne oyaları gibi birçok farklı 500 den fazla modelin anlatımı var. Ve yine çok güzel iğne oyası modellerinden oluşan galeriler var. Namaz örtüsü modelleri, yazma oyaları, fular modelleri, tespih modelleri gibi birçok oya yapımı var. Ağırlıklı olarak yazma ve havlu modellerinden oluşuyor modeller. Şimdi de o modeller arasına yepyeni bir örnek ekleme zamanı.

Ayşenin İğne Oyaları Yapılışı

Tek renk yazma modellerinde de renkli yazmalarda da, havlularda da kullanabileceğiniz bir model. Yazma oyalarının yapılışı videolu modellerden. Diğer modellerde olduğu gibi. Ağır bir örnek. İlk defa iğne oyası yapıyorsanız bu model sizi biraz zorlayabilir. Daha kolay modellerle başlayabilirsiniz model çıkartmaya.

Yazma Oyaları

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Değişik ve harika bir çiçek modeli olmuş. Yazma oyaları ve havlu kenarlarında kullanabileceğiniz bu modelin yapılışını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler