Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havluları Anlatımlı

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek. Ağır modelleri seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. İğne oyası havluları anlatımlı model videolu olarak hazırlanmış bir tarif. İğne oyası havlu kenarı modelleri çeyizlik havlu kenarı modellerinden. İğne oyası havlu kenarı modeli özellikle çeyizler için olduğunda ağır örnekler seçilir. Kızınıza, oğlunuza, torununuza çeyiz hazırlıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Satış içinde şahane bir örnek. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları yaparak satış yapabilir evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaksanız, iğne oyası yapmaya yeni başlıyor veya başladıysanız bu model ağır bir örnek. Daha kolay modellerle başlayıp zorlarına iyice öğrendikten sonra geçebilirsiniz. İğne oyası havluları anlatımlı modelde kullanılan motifleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsünde çok güzel durur. Yada motifleri birbirine ekleyerek iğne oyası salon takımı yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerini kullanmadan yapacağınız sadece motiften oluşan havlu kenarları yapabilirsiniz. Örnekleri, yapılabilecek oyaları bu şekilde çoğaltmak mümkün. Bugün dağlarla birlikte yapılmış muhteşem havlu kenarı yapılışına geçelim.

İğne Oyası Anlatımlı Havlu Kenarı

İğne oyası havlu bohça takımına yapabileceğiniz ağır ve gösterişli bir örnek. Motiflerden havlu değil bohça da yapabilirsiniz. 5 – 4 – 3 – 2 – 1 olarak motifleri pramit gibi birbirine ekleyerek bohça ucu yapabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Bir model çoğaltılarak birçok farklı şekilde kullanılabilir.

İğne Oyası Havluları Anlatımlı 2

İğne oyası havluları anlatımlı model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel çok hoş bir model. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken hemen altta bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler