Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Firkete İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası modellerinden firkete ile yaptığımız motifli harika bir örnek. Tarifin anlatımı videolu. Yazma ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Firkete iğne oyası modelleri yapılışı için uygun yerlere boncuklar, inciler ekleyebilirsiniz. Kancalı iğne oyaları için çatal iğneleri firketeye çevirebilirsiniz. Yapacağınız motiflerin boyuna göre çatal iğneleri ayarlayıp yapabilirsiniz. Firkete iğne oyası örnekleri yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız motifli oyalardan bahsedelim. Plastik halkalarla da çok şık oyalar yapabilirsiniz. Halkadan iğne oyası yapılışı detaylarını inceleyerek örneği yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Keloğlan çiçek motifli iğne oyası yapılışı ise süper bir örnek. Motifli iğne oyası yazma modelleri ise yazmalarınıza çiçek açtıracak bir örnek.

Firkete Oyası Yapımı Video

Videolu anlatımlı çok sipariş alan modellerden bir tanesi daha. Motifleri farklı şekillerde ekleyerek kullanabilirsiniz. Çiçek gibi yaprakların yanına, iğne oyası dağ çeşitleri arasına kullanabilirsiniz. Yada videodaki gibi yapabilirsiniz. Firkete iğne oyası örnekleri için çatal iğne kullanıyoruz. İğne oyasının başını kesip firketeye çeviriyor ve güzel oyalar yapıyoruz. İşte güzel bir oya daha.

Firkete İğne Oyası Örnekleri

Oya çok güzel duruyor. Modelin yapılışını sizlere detaylı bir şekilde videolu olarak hazırladık. Aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Tüm sorulara en kısa sürede cevap vermeye çalışıyoruz. Çok güzel yorumlar alıyoruz sizlerden. Çok teşekkür ederiz ilginiz için. Şimdi bu güzel modelin ayrıntılı bir şekilde yapılışını izleyelim. Sizde yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Firkete İğne Oyası Örnekleri”
  1. Cláudia Lília Souza dedi ki:

    Bom dia!

    Trabalho delicado e lindo. Parabéns! Obrigada por compartilhá-lo com uma gama enorme de pessoas que apreciam-no.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler