Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sarı Yazmaya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir oya yapılışıyla devam ediyoruz. Sarı yazmaya iğne oyası yapılışı dedik ama siz her renk yazmaya hatta desenli yazmalara da yapabilirsiniz. Mutfak havlusu iğne oyası modellerinde de süper durur. Siyah yazmaya kırmızı renklerle yapılmış oya tam çeyizlik iğne oyası modellerinden olur. Süper durur. Eğer satış yapıyorsanız inanın oya çok gösterişli olacak ve sizlere bolca sipariş aldıracak. İğne oyası yazma modelleri çeyizler için çok yaptırdığımız oyalardan. Sipariş olarak da en çok yazma oyalarından veriyoruz. Yanına takım olarak havlu, namaz örtüsü eklemeyi unutmuyoruz. Yazmalarımıza çok yakışacak oyalardan biri de videolu zeytin dalı iğne oyası örneği yapılışı çok güzel modellerden biri. Daha fazla model anlatımına her zaman söylediğimiz gibi önceki tariflerden bulabilirsiniz. Şimdi sarı yazmaya iğne oyası yapılışını izleyelim.

Sarı Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Sarının o kadar çok tonu var ki. Hardal, açık sarı, koyu sarı, güneş sarı, bebek sarı, limon sarı… Beğendiğiniz sarı renklerde yazma alabilirsiniz. Sarı yazmalarınıza uygun renk ip seçerek malzemeleri temin edebilirsiniz. Yeşil, lacivert, mor, gri, pembe, mavi, turuncu, mint yeşili gibi renkleri seçebilirsiniz.

Sarı Yazmaya İğne Oyası Yapılışı 1

Sarı Yazmaya İğne Oyası Yapılışı

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şahane değil mi. Sarı tülbende iğne oyası çok seveceğiniz örneklerden farklı renklere de keyifle uygulayacağınız modellerden.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler