Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çakmak Ütüsüyle İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak yepyeni bir örnek daha. Çakmak ütüsüyle iğne oyası nasıl yapılır. Adım adım iğne oyası örneklerinin yapılışını öğrenecek daha sonra kolay 3 boyutlu iğne oyalarını yazmalarımıza yapmaya başlayacağız. Öncesinde ise farklı iğne oyası modellerinden bahsedelim. Yine yazmalarımıza çok yakışacak örneklerden. İlk bahsedeceğimiz model iğne oyası yeni yazma örneği yapılışı olacak. Birazdan paylaşacağımız modelin benzer bir versiyonu tek boyutlu hali diyebiliriz. İğne oyası kolay lale yapılışı ise tek renk veya desenli tüm yazmalarınıza çok yakışacak. Çeyizlik iğne oyalarından. Yeni iğne oyası modelleri yazmalarınıza, havlularınıza veya namaz örtülerinize uygulayacağınız örneklere bir tık uzaklıktasınız. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi çakmak ütüsüyle iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim.

Çakmak Ütüsüyle İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası örneklerinden yazma kenarlarında kullanacağımız bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk yazmalara veya renkli, desenli tüm yazmalara kullanacağımız modellerden. Düz olarak yaptığımız ve küçük bir dokunuşla 3 boyutlu hale çevirdiğimiz oyalardan. Oyayı tek renk, iki renk veya çok renk olarak yapılabilecek oyalardan.

Çakmak Ütüsüyle İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çakmak Ütüsüyle İğne Oyası Nasıl Yapılır? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izliyor ve çakmak ütüsüyle iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler