Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mantı Çiçeği İğne Oyası

Geçtiğimiz günlerde tığ oyası ile mantı örneğinin yapılışını izlemiştik. Bugün mantı çiçeği iğne oyasının yapılışını öğreniyoruz. Yazmalara çok yakışacak 3 boyutlu iğne oyalarından. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda çok güzel duracak örneklerden. Adım adım mantı çiçeklerinin nasıl yapıldığını öğrenecek yazmalarımızda keyifle kullanacağız. Hatta bu modelden bence çok güzel iğne oyası broş modelleri, iğne oyası kolye veya iğne oyası küpe de olur. Beğendiğiniz modelleri sadece yazmalarda değil farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde kullanacağımız birkaç örneğe değinelim. Sonra mantı çiçeği iğne oyası yapılışına geçeriz. 3 boyutlu çiçek motifli iğne oyası yapılışı çok beğeneceğiniz yine farklı modellerde de kullanacağımız modellerden. Yazmalarda iğne oyalarında karanfil oyalarını da kullanıyoruz. Güzel bir karanfil oyasının yapılışına karanfil oyası nasıl yapılır detaylı yapılışını bulabilirsiniz. Daha çooook güzel modellerimiz var. Hazırsanız mantı oyası nasıl örülür öğrenmeye geçelim.

Mantı Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mor ve pembe çiçekler kullanılarak çok güzel mantı çiçeği iğne oyası yapılışı hazırladık. Adım adım nasıl yapıldığını Türkçe videolu olarak hazırlayacağız. İğne oyası yaprak modelleri ve güzel bir çiçekle yazmalarımızı süsleyeceğiz.

Mantı Çiçeği İğne Oyası

Mantı çiçeği iğne oyası tamamlandığında yukarıdaki gibi muhteşem duracak. Eğer sizde modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. İyi seyirler.

https://youtu.be/iER4iIpXjm4?si=D8rYL81Zxi1mDQJr

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler