Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Çiçek Motifli İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden muhteşem bir örneğin anlatımını hazırladık. Videolu anlatımla değişik ve yeni bir çiçek örneği. İğne oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. Hatta çiçeği farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Mesela iğne oyası broş modellerinde kullanabilirsiniz. Çok şık olacaktır. İğne oyası kolye ucu yapımında kullanabilirsiniz. Türkçe anlatımıyla hazırlanmış videodan örneğin yapılışını adım adım öğreneceğiz. İğne oyası örneklerinde hazırladığımız motifi havlu süslemelerinde veya iğne oyası bohça modellerinde de kullanabilirsiniz. Mesela iğne oyası bohça örneği yapılışı sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecektir. İğne oyası motif yapılışı pike takımlarını süslemek için de kullanılabilir. Şimdi 3 boyutlu çiçek motifli iğne oyası yapılışını öğrenelim.

3 Boyutlu Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Kırmızı, pembe, sarı ve yeşil renklerin bir arada kullanılarak hazırlanmış olduğu değişik bir iğne oyası. Yazma veya farklı yerde kullanacağınız yepyeni bir çiçek motifi. Papatya motifleri, gelincik motifleri, kır çiçekleri yapabilirsiniz. Rengarenk çiçekler oyayı tamamlayabilirsiniz. Yazma içinde bulunan renklerle çiçeklerinizi belirleyerek yapabilirsiniz.

3 Boyutlu Çiçek Motifli İğne Oyası Yapılışı 1

3 Boyutlu Çiçek Motifli İğne Oyası Yapılışı

Çok hoş duruyor değil mi. Zor iğne oyalarından. Ağır iğne oyalarından. Zarif iğne oyalarından. Son olarak videoya geçelim ve 3 boyutlu çiçek motifli iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler