Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Bohça Örneği Yapılışı

Ağır iğne oyası modelleriyle devam ediyoruz. Sırada hepimizin çok beğeneceği motifli, çiçekli, incili iğne oyası örneği var. İnci kısımlarına taş da ekleyebilirsiniz. İğne oyası bohça örneği yapılışı çeyizler için severek yapacağınız örneklerden. Söz konusu çeyiz olunca daha ağır örnekleri seçiyoruz. Görülmemiş, en güzel örnekleri kızlarımızın, oğullarımızın çeyizleri için yapıyoruz. İğne oyası bohça örneği yapılışı havlularda, pikelerde de kullanabileceğimiz örneklerden.

İğne oyası bohça örneği yapılışına geçmeden yine ağır iğne oyası modellerinden bahsedelim biraz. Mesela iğne oyası pike, havlu, bohça örneği yapılışı çok zarif bir örnek. Ve çok amaçlı bir model. İğne oyası salon takımı örneği havlularda ve salon takımlarında hatta pikelerde kullanacağımız tariflerden. İğne oyası motif yapılışı kaçırılmayacak örneklerden. İğne oyası örneklerinden yine kaçmayacak modelin anlatımını izleyelim.

Motifli İğne Oyası Bohça Modeli

Büyük çiçekli bir motif, yanında küçük çıtı pıtı bir çiçek. Büyük çiçeğin ortasında bir inci. Model o kadar zarif ki hemen iğne oyasını öğrenip bu modeli yapmak istiyor insan. Bohça örneğinde kullanılan çiçekleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Tek başına yada tıpkı örnekte olduğu gibi birleştirebilirsiniz. Motifi kumaşlara geçirerek iğne oyası runner modellerinde de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Bohça Örneği Yapılışı

İğne Oyası Bohça Örneği Yapılışı 1

İğne Oyası Bohça Örneği Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. 3 güzel video ile iğne oyası bohça örneği yapılışını izleyelim. Bohça, havlu, pike çalışmalarımızda kullanalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler