Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tesbih Ucu Yapılışı, Video

İğne ucu tesbih ucu nasıl yapılır hep birlikte video ile öğrenmeye çalışalım. Gönül isterdi ki ben anlatayım fakat daha önce çokları belirttiğim gibi iğne oyası yapımı maalesef bilmiyorum. Öğrenmek için de böyle tesbih süsleme gibi videoları izleyerek kendime birşeyler katmaya çalışıyorum. Bunun yanında benim gibi bilemeyen arkadaşlara yardımcı olması adına iğne oyası tesbih imamesi yapımı gibi videoları paylaşmaya çalışıyorum. Daha fazla iğne oyası tesbih modelleri için bu içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Farklı konularda daha fazla iğne oyalı tesbih modelleri ve yapılışları ile ilgili içerikler isterseniz de bu kategorimize göz atabilirsiniz.

Şimdi bunu izleyen arkadaşlar bize tesbih ucu fiyatları ve tesbih başlıkları ne kadar diye sorabilir fakat inanın nerede satılıyor dahil hiç bir bilgi yok elimde. Belki video yu çeken arkadaşa youtube üzerinden ulaşarak nereden aldığını ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Tesbih Ucu Yapılışı, Video 1

İğne Oyası Tesbih Ucu Yapılışı, Video

 

İğne Oyası Tesbih Başlığı Nasıl Yapılır Video İzle

Bu video ile iğne oyası tesbih çiçeği yapımını göreceğiz ve böylece tesbih ucu nasıl yapılır öğrenmiş olacağız.

 

İğne Oyası Tesbih Süsleme ve Tesbih Ucu Ekleme

Bu videomuzda da yapmış olduğumuz tesbih çiçeğini tesbih ucuna ekleyerek süslemeyi göreceğiz. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Ve tekrar bir hatırlatma yapayım eğer sizlerde böyle videolar çektiyseniz bizimle paylaşabilirsiniz. Varsa güzel resimlerle tesbih modelleri gönderebilirsiniz. Hatta kendi ürünlerimizi siteden satarak evde iğne oyasından ek gelir elde edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler